Artėjant PAS neeilinei asamblėjai įvyko Vadovų klubas » PAS

Artėjant PAS neeilinei asamblėjai įvyko Vadovų klubas

Ketvirtadienio vakarą, atviroje jaunimo erdvėje, Panevėžio jaunimo organizacijų sąjunga „Apskritasis stalas“ sukvietė visų miesto jaunimo ir su jaunimu dirbančių organizacijų, neformalių jaunimo grupių bei mokinių savivaldų atstovus dalyvauti visuotiniame Panevėžio jaunimo organizacijų Vadovų klube, skirtame supažindinti jaunimo judėjimų lyderius su artėjančios PAS neeilinės asamblėjos svarstomais klausimais bei informacija apie dokumentų teikimą, siekiant tapti PAS nare.

Vadovų klubo metu susirinkę jaunimo lyderiai buvo detaliai supažindinti su teikiamų dokumentų formomis norint tapti PAS nare ar nare – stebėtoja. Dokumentų teikimas, siekiant tapti PAS nare, vyksta iki vasario 5-osios dienos. Daugiau informacijos apie dokumentų teikimą neeilinei asamblėjai http://pas.lt/asambleja

PAS Prezidentas Tomas Bilevičius taip pat užsiminė apie jaunimo nevyriausybinių organizacijų projektų finansavimo 2018 m. konkursą. Šio konkurso tikslas stiprinti ir paremti Panevėžio mieste veikiančias jaunimo organizacijas, skatinti jų veiklos tęstinumą, teikiant finansinę paramą bei padėti spręsti jaunimui aktualias problemas. Paraiškas gali teikti jaunimo ir su jaunimu dirbančios organizacijos, neformalios jaunimo grupės.

Baigiantis susitikimui buvo dar kartą priminta apie naudas ir galimybes prisijungiant prie jaunimo organizacijų sąjungos.

Panevėžio jaunimo organizacijų sąjungos „Apskritasis stalas“
biuro komunikacijos skyriaus savanoris

%d bloggers like this: