Panevėžio jaunimo organizacijos pavasarį pradėjo protų mūšiu » PAS

Panevėžio jaunimo organizacijos pavasarį pradėjo protų mūšiu

Pirmadienio vakarą, Gabrielės Petkevičaitės-Bitės viešojoje bibliotekoje, vyko Panevėžio jaunimo organizacijų sąjungos „Apskritasis stalas“ surengtas pavasarinis protų mūšis. Renginyje dalyvavo komandos, sudarytos iš įvairių Panevėžio jaunimo organizacijų, kurios tarpusavyje varžėsi dėl rėmėjų įsteigtų prizų bei protų mūšio nugalėtojo vardo.

 

Pasižymėjo klausimų įvairove

Protmūšio iniciatyvos ėmėsi PAS biuro savanoriai kartu su valdyba, parengiant klausimus ir užtikrinant renginio sklandumą bei aktyvų dalyvavimą. Protų mūšį sudarė 5 etapai iš įvairiausių klausimų apie jaunimo organizacijas, Panevėžio jaunimo organizacijų sąjungą „Apskritasis stalas“, Panevėžio miestą bei vaizdinės ir muzikinės užduotys.

Subūrė įvairiausias miesto organizacijas

Šiltas pavasariškas oras į protmūšį sukvietė šias jaunimo organizacijas – Panevėžio liberalų jaunimą, Jaunimo turizmo ir aktyvaus laisvalaikio klubą „Klajūnas“, Panevėžio socialdemokratinį jaunimą, Lietuvos skautiją, Lietuvos moksleivių sąjungą, Panevėžio Rotaract klubą, Panevėžio „Minties“ gimnaziją ir Panevėžio Interact klubą, kurios nestokodamos linksmos nuotaikos kovojo dėl įstabių prizų ir geriausios komandos vardo.

 

Prizininkams atiteko puikios rėmėjų dovanos

Šis pavasario protų mūšis išsiskyrė rėmėjų gausa ir netikėtomis dovanomis. Po atkaklios kovos, trečioji vieta atiteko  Jaunimo turizmo ir aktyvaus laisvalaikio klubo „Klajūnas“ atstovų sudarytai komandai – „Klajūnas JTALK“. Antrąją vietą užėmė Lietuvos moksleivių sąjungos komanda – „Nepaslysk ant cepelino“, kurie tik dvejais taškais atsiliko nuo nugalėtojų, Panevėžio Rotaract klubo atstovų – „SuperRaktai“. Laimėtojai buvo apdovanoti prizais, kuriuos įsteigė renginio rėmėjai –  J. Miltinio dramos teatras,  Picerija „Nr1 Pica“, kavos namai „Kavos dėžutė“, pabėgimo kambarys „Spruk iš rūšio“, kanceliarijos prekių parduotuvė „Eurobiuras“,  nuotraukos ant medžio ,,Medinė.lt“. O patalpas suteikė Gabrielės Petkevičaitės-Bitės viešoji biblioteka. Prizus nugalėtojams įteikė PAS prezidentas Tomas Bilevičius.

Vyravo jauki ir linksma nuotaika

Panevėžio jaunimo organizacijų sąjunga „Apskritasis stalas“ džiaugiasi tokiu gausiu dalyvių skaičiumi bei aktyvumu, sukuriant itin linksmą ir jaukią atmosferą viso Pavasario Protų Mūšio metu bei tikisi ir toliau ne tik atstovauti miesto jaunuolius, bet ir lavinti  jų žinias apie gimtąjį miestą, PAS veiklą ir kitas organizacijas.

Panevėžio jaunimo organizacijų sąjunga „Apskritasis stalas“ – ekspertinė, jaunimo organizacijas vienijanti, stiprinanti ir jų interesams viešajame sektoriuje atstovaujanti jaunimo organizacijų taryba. Savo veikloje PAS vienija ir atstovauja 11 jaunimo organizacijų interesams Panevėžio mieste.

Panevėžio jaunimo organizacijų sąjungos „Apskritasis stalas“
Komunikacijos vadovė

%d bloggers like this: