PAS valdybos atstovai dalyvavo susitikime Socialinės apsaugos ir darbo ministerijoje » PAS

PAS valdybos atstovai dalyvavo susitikime Socialinės apsaugos ir darbo ministerijoje

Panevėžio jaunimo organizacijų sąjungos ,,Apskritasis stalas” prezidentas Tomas Bilevičius bei valdybos narys Antanas Balčėtis dalyvavo Jaunimo reikalų departamento prie SADM organizuotame susitikime Socialinės apsaugos ir darbo ministerijoje. Susitikimo metu ne tik aptarti pastarųjų poros metų regioninų jaunimo organizacijų tarybų veiklos rezultatai šalyje, bet ir diskutuota veiklos kokybės gerinimo klausimais ateityje.

Susitikimo programoje dalyvavo Lietuvos jaunimo organizacijų tarybos, Jaunimo reikalų departamento prie SADM bei Lietuvos regioninių jaunimo organizacijų tarybų atstovai.

Šalių susitikimo metu buvo dalintasi aktualia informacija ir patirtimis, LiJOT kvietė prisijungti prie įvairių vykdomų projektų bei programų, diskutuoti apie jaunimo galimybes regionuose.

Programos metu LiJOT viešųjų ryšių atstovė Aistė Eidukaitytė pristatė projekto „100-mečio dovanos“ koncepciją ir esmę, pakvietė prisijungti prie vykdomos iniciatyvos. Taip pat, Eurodesk Lietuvoje programos vadovė Ingrida Jotkaitė pristatė programos vykdymą šalyje bei regionuose, pakvietė RJOT atstovus prisijungti prie programos tinklo.

Jaunimo reikalų departamento prie SADM direktorius Jonas Laniauskas bei Vyresnioji patarėja darbui su jaunimu Valda Karnickaitė pristatė pastarųjų metų JRD finansuotų RJOT veiklų programų perspektyvumą, buvo diskutuota apie jaunimo įgalinimo regionuose galimybes ir RJOT modelio veiksmingumą pagal dabartinio Jaunimo politikos pagrindų įstatymo apibrėžtas gaires. O diskusijoje su LiJOT prezidentu Antanu Mikalausku PAS atstovai bendravo apie LiJOT ir regioninių jaunimo organizacijų tarybų bendradarbiavimą ir jo tobulinimą.

PAS atstovai susitikime dalinosi patarimais, kaip įveiklinti į RJOT veiklą įsitraukiančius jaunus žmones ir užtikrinti organizacijos pagrindinių tikslų – atstovauti, vienyti bei burti – pasiekimą, pristatė Vadovų klubo koncepciją bei projektas „Panevėžys Jaunimui“ (Jaunimo problematikos sprendimo plano veiksmų plano naujinimas).

Panevėžio jaunimo organizacijų sąjunga „Apskritasis stalas“ – ekspertinė, jaunimo
organizacijas vienijanti, stiprinanti ir jų interesams viešajame sektoriuje atstovaujanti jaunimo organizacijų taryba. Savo veikloje PAS vienija ir atstovauja 11 jaunimo organizacijų interesams Panevėžio mieste.

Panevėžio jaunimo organizacijų sąjungos „Apskritasis stalas“
Komunikacijos vadovė

%d bloggers like this: