Šeštadienį Panevėžyje - diskusijų festivalis “Žiūrėk,” » PAS

Šeštadienį Panevėžyje – diskusijų festivalis “Žiūrėk,”

Pirmąsyk Panevėžyje vyksiantis diskusijų festivalis “Žiūrėk,” panevėžiečius pokalbiams kviečia jau šį šeštadienį. Renginio organizatorių teigimu pagrindinis jo tikslas – suteikti platformą panevėžiečiams kalbėti apie tai kas jiems aktualu, tuo pačiu ir mokytis diskusijų kultūros. Festivalio programoje laukia 5 diskusijos, kuriose dalyvaus per 30 skirtingų sričių specialistų – prelegentų. Renginys vyks Senvagės saloje.

Festivalį organizuojančios Panevėžio jaunimo organizacijų sąjungos “Apskritasis stalas” teigimu, paskutiniu metu diskusijomis dažnai vadiname savo nuomonių išsakymą, pamiršdami, kad diskusijoje lygiai taip pat svarbu išgirsti oponentą. Vienas iš renginio pagrindinių tikslų – ugdyti šią kultūrą mūsų mieste.

Paskutiniu laikotarpiu pasaulyje bei šalyse pradėjo daugėti iniciatyvų diskusijų festivaliams, o Panevėžys, bene, pirmasis miestas, kuris diskusijų festivaliui kviečia kalbėti apie gimtąjį miestą, jo galimybes ir trūkumus.

Programoje dalyvių laukia 11:00 – 12:00 val. vyksianti diskusija “Moksleivių ir suaugusiųjų pasaulis: ar tai tik paauglystė?” (organizuoja Lietuvos moksleivių sąjunga, mod. Nerijus Ogintas), 12:00 – 13:00 val. diskusija “Jauni mokytojai Panevėžyje: kodėl šis kelias, kodėl mūsų miste?” (mod. Giedrė Valaitienė), 13:00 – 14:00 val. “Ar senti Panevėžyje yra geras?” (organizuoja Panevėžio miesto neįgaliųjų draugija, Aukštaitijos regiono asociacija “Artritas”, mod. Danutė Žagūnienė), 14:00 – 15:00 val. diskusija “Ar pakylusios algos reikštų pakilusią ugdymo kokybę?” (organizuoja Panevėžio švietimo profesinė sąjunga, mod. Nijolė Staišiūnienė) bei 15:00 val. – 16:00 val. diskusija “Globalus Panevėžys: kuo mes išskirtiniai?” (mod. Dr. Sandra Jakštienė).

Renginio metu dalyvių vaikų laukia pripučiamų batutų pramogos, renginio vietoje kava mėgautis kvies “Kavos Dėžutė”.

Daugiau informacijos apie vyksiančias diskusijas, programą bei pačio festivalio koncepciją galite rasti Facebook puslapyje http://fb.com/festivalisziurek

Panevėžio jaunimo organizacijų sąjungos „Apskritasis stalas“
Komunikacijos vadovė

%d bloggers like this: