Dalyvauk konkurse #patyrES, dalinkis įkvepiančia patirtimi ir laimėk » PAS

Dalyvauk konkurse #patyrES, dalinkis įkvepiančia patirtimi ir laimėk

Jei tavo gyvenimas pasikeitė dėl to, ką patyrei tarptautiniame projekte, jei savanoriška veikla padėjo atrasti tikrąjį pašaukimą, jeigu už tai, kuo tapai, labiausiai norėtum padėkoti Europos Sąjungos (ES) programoms jaunimui, pasidalink įkvepiančia savo gyvenimo istorija. Įkvėpk kitus, pasidalindamas nuotrauka, kurioje atsakai į klausimą, kaip dalyvavimas ES programoje jaunimui pakeitė tavo gyvenimą.

Konkursas skirtas visiems buvusiems ir esamiems ES programų jaunimui dalyviams. Konkursu siekiama skatinti žmones dalytis savo dalyvavimo ES programose patirtimi, istorijomis ir taip įkvėpti kitus žmones domėtis ir dalyvauti programose, pavyzdžiui, „Erasmus+“.

Konkurso #patyrES taisyklės

  • Padaryk nuotrauką su tikra, tau nutikusia, įkvepiančia istorija, kaip dalyvavimas ES programoje jaunimui pakeitė tavo gyvenimą.
  • Dalinkis savo nuotrauka Instagram socialiniame tinkle su žyme #patyrES ir #youthweek
  • Dalyvauti gali ES programų jaunimui dalyvis, pavyzdžiui, dalyvavęs tarptautiniuose jaunimo mainuose, mokymo kursuose, Europos savanorių tarnybos savanoris ir pan. Daugiau apie ES programas jaunimui.

Konkurso etapai

  • Konkurso organizatoriai kiekvieną antradienį nuo 2015 m. balandžio 14 d. iki gegužės 12 d. išrinks 3 geriausias tą savaitę paviešintas istorijas su žymėmis #patyrES bei #youthweek bei paskelbs jas socialiniame tinkle „Facebook“.
  • Daugiausiai „patinka“ surinkusi nuotrauka taps savaitės nugalėtoja ir gaus savaitės prizą, o likusios dvi – paguodos prizus. Savaitės nuotrauka nugalėtoja turi galimybę laimėti pagrindinį konkurso prizą.
  • 2015 m. gegužės 7 d. organizatorių komisija išrinks vieną labiausiai įkvepiančią istoriją. Nuotraukos autorius bus apdovanotas specialiais „Erasmus+“ prizais bei lazda asmenukėms daryti.

Konkurso dalyvių įsipareigojimai

Konkurso dalyviai skelbdami nuotraukas su žymomis #patyrES bei #youthweek patvirtina, kad yra konkursui pateiktų darbų autoriai ir yra gavę nuotraukose esančių asmenų sutikimą šią medžiagą naudoti konkurse. Nuotraukos neturi skatinti religinės, tautinės nesantaikos ar kitaip pažeisti Lietuvos Respublikos įstatymų. Dalyvaujant šiame konkurse dalyviai susipažįsta su konkurso sąlygomis ir leidžia organizatoriams konkurse dalyvavusias nuotraukas naudoti informaciniais, ugdymo tikslais.

Nesąžiningiems konkursų dalyviams už fotografijų (kaip ir bet kokio kito kūrinio) autorystės pasisavinimą gresia baudžiamoji atsakomybė ir laisvės atėmimas iki 2 metų pagal LR Baudžiamojo kodekso 191 straipsnį.

Konkurso organizatoriai pasilieka teisę keisti konkurso taisykles.

Iškilus klausimams, drąsiai susisiek su Vaiva: vaiva@jtba.lt

Konkursas yra viena iš Europos jaunimo savaitės 2015 m. veiklų.

Panevėžio jaunimo organizacijų sąjungos „Apskritasis stalas“
Prezidentas

%d bloggers like this: