Eurodesk Lietuva: mokymosi galimybės Lietuvoje ir užsienyje » PAS

Eurodesk Lietuva: mokymosi galimybės Lietuvoje ir užsienyje

Rugsėjo 1-ąją susidaro įspūdis, kad prasidėjo netikėtos Kalėdos: visi bėga, gatvėse ir parduotuvėse nusidriekia eilės, o ir piniginės gerokai suplonėja. Esame įpratę švęsti Rugsėjo 1-ąją: su gėle rankoje nužygiuoti į mokytojo klasę, o nuo „rytojaus“ kibti į mokslus. Tačiau mokymosi galimybės yra kur kas platesnės nei devynių mėnesių rėmas, pradedamas kalti Rugsėjo 1-ąją. Mokymasis vyksta ne tik mokykloje, bet ir už jos ribų, todėl reikėtų įprasti, kad mokytis galima keliaujant, savanoriaujant, atliekant praktiką ar išbandant naujas veiklas ištisus metus.

Atėjus rudeniui Eurodesk Lietuva komanda kviečia ne tik kibti į mokslus, tačiau ir pasidomėti mokymosi galimybėmis Lietuvoje ir užsienyje:

Studijos užsienyje

Užsukęs į studijų duomenų bazę gali susipažinti su praktine informacija: aukštojo mokslo tipais, priėmimo tvarka, studijų kainomis ir t. t.

Stipendijos bakalauro, magistro ir jau baigusiems studentams:

Darbas, praktika ir stažuotės

Darbo skiltyje gali rasti informacijos apie darbo pasiūlymus Lietuvoje, trumpalaikį darbą užsienyje, savo, kaip darbuotojo, teises bei papildomas praktikos ar stažuočių galimybes.

Stažuotė Interpolo organizacijoje Prancūzijoje

Savanorystė

Tu gali:

Tarptautiniai mokymo kursai

Konkursai

Daugiau informacijos gali rasti žinauviską.lt portale, o iškilus klausimams kreipkis: eurodesk@eurodesk.lt.

Eurodesk yra 34 Europos šalyse veikiantis jaunimo informacijos tinklas, teikiantis nemokamą aukštos kokybės informaciją apie Europos Sąjungos teikiamas galimybes: studijas, savanorystę, jaunimo mainus, keliones, įsidarbinimo galimybes, prasmingą laisvalaikį bei finansavimo programas.

Šaltiniai: Eurodesk Lietuva

Panevėžio jaunimo organizacijų sąjungos „Apskritasis stalas“
Prezidentas

%d bloggers like this: