Humoristinis serialas jaunimui „Viskas ore!“ » PAS

Humoristinis serialas jaunimui „Viskas ore!“

Nuo balandžio 1-mos dienos Panevėžyje filmuojamas pirmas humoristinis serialas jaunimui „Viskas Ore!“

Serialo kūrėjai – nesenai iš Airijos grįžęs panevėžietis Andrej Špilevoj ir jau senai žinomas Panevėžio kinematografas Dainius Mekas. Komandoje taip pat yra jaunų aktorių ir operatorių grupė, kuriuos jungia Bird Pictures kino studijos vardas. Kovo mėnesį serialo kūrėjai rinko aktorius, o nuo balandžio prasidėjo filmavimo darbai.

Komanda teigia, jog vasaros pirmomis dienomis serialo pirma serija jau pasirodys jų sukurtame YouTube kanale bei serialo Facebook puslapyje. Pristatydami serialą galime pasakyti, kad tai neeilinio pobūdžio darbas: čia nebus jokio buko humoro, klounų bei humoristų pasirodymų, nebus ir vientisos istorijos – serialas sudarytas iš atskirų trumpų siužetų, kurių metu bus apšviestos įvairios socialinės problemos, bei jaunimui rūpimos temos. Serialas bus skirtas jaunimui nuo 14-kos, o ateityje planuojama pritraukti ir studentus.

Kadangi serialas nėra komercinio pobūdžio, komanda verčiasi savo lėšomis, kas šiek tiek stabdo darbus. Kviesime visus susidomėjusius ir norinčius paremti materialiai arba kitais ištekliais – rašyti režisieriams asmeniškai. Planuojama pritraukti ir verslo atstovus, tačiau apie tai režisieriai kol kas kalba nedrąsiai – laukiama pirmų kadrų bei daugiau reklamos, tada bus aiškesni tolimesni planai bei siekiai. Šiuo metu serialui jau padeda Panevėžio radijo stotis Pulsas, sporto klubas PTStudio bei kai kuri vietinė žiniasklaida.

Šiuo metu pagrindinis poreikis – tinkamos filmavimui vietos bei atributika, kuriuos kol kas geranoriškai suteikia gerbiami Panevėžio gyventojai.

Kviečiame visus Panevėžio gyventojus surasti mūsų Facebook puslapį, spausti “Patinka“ ir laukti mūsų pirmos serijos pasirodymo internete.

Panevėžio jaunimo organizacijų sąjungos „Apskritasis stalas“
Prezidentas

%d bloggers like this: