Jau šiandien Panevėžyje - jaunimo organizacijų vadovų klubas » PAS

Jau šiandien Panevėžyje – jaunimo organizacijų vadovų klubas

Jau šiandien Panevėžio mokslo ir technologijų parke susirinks Panevėžio miesto jaunimo ir su jaunimu dirbančių organizacijų, neformalių jaunimo grupių ir miesto mokyklų mokinių savivaldų vadovai ir lyderiai, kurie pirmąkart miesto istorijoje aptars mieste veikiančių jaunimo judėjimų veiklą, problemas ir mieste įgyvendinamą jaunimo politiką. Vyksiantį Vadovų klubą organizuoja Panevėžio jaunimo oganizacijų sąjunga „Apskritasis stalas“.

Jaunimo organizacijų vadovų klubo darbotvarkėje – ne vienas miesto jaunimo judėjimams aktualus klausimas. Klubo metu bus diskutuojama apie mieste veikiančias organizacijas ir jų vaidmenį savivaldybės jaunimo poltikos formavimo ir įgyvendinimo procese, organizacijų problematiką ir mokymų poreikį, bus pristatoma aktuali informacija dėl organizacijų dokumentų ir ataskaitų teikimo Juridiniam asmenų registrui, susipažinta su Panevėžio miesto savivaldybės jaunimo reikalų tarybos įgyvendinamais projektais ir veikla.

„PAS organizuojamas vadovų klubas yra puiki ir iki šiol gana retai pasitaikiusi galimybė visiems organizacijų vadovams susitikti vienoje vietoje ir kartu išsigryninti esmines jų atstovaujamų organizacijų bėdas ar pasidalinti džiaugsmais. Būdami po vienu skėčiu ir tik stabiliai aiškindamiesi narių problemas, Panevėžio jaunimo organizacijų sąjunga gali geriausiai atstovauti jaunimui ir jaunimo organizacijoms. Manau, kad kuo geriau vieni kitus pažinsime, tuo geresnį miestą jaunimui drauge kursime“, – teigė PAS valdybos narys, atsakingas už jaunimo politikos reikalus, Domantas Katelė.

Vadovų klubo metu bus aptariami ir jaunimo organizacijų keliami klausimai. PAS valdybos teigimu, vadovų klubo formatą planuojama paversti kasmėnesiniu miesto jaunimo lyderių susitikimų ciklu, kurio metu būtų palaikomas bendras naujienų ir problematikos sekimo pulsas visame mieste.

„Džiaugiuosi, kad per pirmąjį naujos sudėties valdybos darbo mėnesį, ne tik susitvarkėme administracinius organizacijos klausimus, suplanavome 2018 metų veiklas bei turėjome individualius Lietuvos jaunimo organizacijų tarybos organizuotus mokymus, bet jau ir susitinkame su miesto jaunimo organizacijų atstovais, siekiant formuoti diskusijoms ir problemų sprendimo būdams generuoti skirtą erdvę.

Šiandien startuojame su atviru Panevėžio jaunimo organizacijų sąjungų skėčiu, kitą savaitę naujinsime įstatus ir teisiškai tapsime atvira organizacija visiems miesto jaunimo judėjimams, o jau artimiausiu metu individualiai aplankysime visas miesto jaunimo ir su jaunimu dirbančias organizacijas, mokinių savivaldas bei neformalias jaunimo grupes, siekiant ne tik pristatyti PAS, bet ir išgirsti iš pirmų lūpų, kuo gyvena mūsų miesto jaunmimas“, – apie artimiausią veiklą pasakojo PAS valdybos pirmininkas Tomas Bilevičius.

Panevėžio jaunimo organizacijų sąjunga „Apskritasis stalas“ – ekspertinė, jaunimo organizacijas vienijanti, stiprinanti ir jų interesams viešajame sektoriuje atstovaujanti jaunimo organizacijų taryba.

PAS informacija

Panevėžio jaunimo organizacijų sąjungos „Apskritasis stalas“
Prezidentas

%d bloggers like this: