Jaunieji lyderiai patirties semsis Briuselyje » PAS

Jaunieji lyderiai patirties semsis Briuselyje

Baigėsi mėnesį trukęs Seimo nario Domo Petrulio inicijuotas projektas „Aš-lyderis“. Džiugu, kad atsiliepė tiek miesto, tiek rajono mokyklos ir pateikė vertų kelionės į Briuselį mokinių anketas. Šis projektas – puiki galimybė paskatinti aktyvius, gerai besimokančius, pilietiškus ir kūrybingus 9-11 klasių mokinius. Tereikėjo užpildyti aprašą, kuriame būtina buvo nurodyti pretendento pasiekimus. Daugiausia taškų surinkęs ir laimi kelionę.

Pirmadienį posėdžiavusi komisija – Seimo narys Domas Petrulis, Panevėžio miesto bei rajono švietimo skyrių vedėjai, miesto bei rajono „Apskritųjų stalų“ pirmininkai suskaičiavo kiekvieno pretendento taškus ir išrinko nugalėtojus. Rudenį į Briuselį keliaus Panevėžio J. Miltinio gimnazijos vienuoliktokė Gabija Jurkėnaitė ir Panevėžio rajono Kurganavos pagrindinės mokyklos dešimtokas Arnas Perskauda.

Ketvirtadienį Seimo narys Domas Petrulis pietavo su nugalėtojais. Susitikimo metu aptarė ne tik vykimo į Briuselį detales, bet ir diskutavo įvairiais jaunimui aktualiais klausimais. „Nugalėtojai tikrai verti kelionės. Tokių aktyvių, motyvuotų jaunuolių seniai neteko matyti. Po susirinkimo likau sužavėtas šiuo jaunimu. Šį kartą jie mane įkvėpė naujiems projektas, – po susitikimo džiaugėsi D. Petrulis. – Tikrai žinau, kad kitąmet šis konkursas irgi įvyks. O pristatyti mokyklose jį padės iš Briuselio grįžę šių mokslo metų lyderiai“.

Panevėžio jaunimo organizacijų sąjungos „Apskritasis stalas“
Prezidentas

%d bloggers like this: