Ketvirtadienį posėdžiaus jaunimo organizacijų sąjungos valdyba » PAS

Ketvirtadienį posėdžiaus jaunimo organizacijų sąjungos valdyba

Jau šį ketvirtadienį, pirmąjam naujos sudėties Panevėžio jaunimo organizacijų sąjungos „Apskritasis stalas“ valdybos posėdžiui rinksis naujai išrinkti Panevėžio miesto jaunimo organizacijų atstovai. Dar praėjusią savaitę vykusioje eilinėje PAS asamblėjoje buvo išrinkti valdybos pirmininkas, jos nariai, revizijos komisijos nariai.

Pirmajame eiliniame valdybos posėdyje bus svarstomi klausimai susiję su vidiniais organizacijų sąjungos klausimais, aptariama miesto jaunimo organizacijų situacija, planuojamas turas po jaunimo organizacijas, siekiant maksimaliai jas įtraukti į sąjungos formuojamą jaunimo organizacijų politiką, jos įgyvendinimą. Taip pat, pradedami pasiruošimo darbai jaunimo organizacijų susipažinimo ir prisistatymo renginiui.

Eiliniame valdybos posėdyje paaiškės ir revizijos komisijos tarpe išsirinktas jos pirmininkas. Komisijos nariai tai padaryti turėjo pirmąjame savo posėdyje.

Jaunimo organizacijų sąjungos valdyba kviečia visas jaunimo organizacijas siūlyti ir savo klausimus jų įtraukimui į darbotvarkę. Pasiūlymai posėdžio darbotvarkei laukiami iki lapkričio 2-osios 18:00 val., elektroniniu paštu info@pas.lt

Panevėžio jaunimo organizacijų sąjungos
„Apskritasis stalas“
informacija

Panevėžio jaunimo organizacijų sąjungos „Apskritasis stalas“
Prezidentas

%d bloggers like this: