Panevėžio jaunimo organizacijų vadovai: tobulėjimui ribų nėra » PAS

Panevėžio jaunimo organizacijų vadovai: tobulėjimui ribų nėra

Vakar Panevėžio mokslo ir technologijų parke vyko pirmasis Panevėžio jaunimo organizacijų sąjungos „Apskritasis stalas“ organizuotas miesto jaunimo ir su jaunimu dirbančių organizacijų, neformalių jaunimo grupių ir miesto mokinių savivaldų vadovų klubas. Susirinkimo metu buvo ne tik pristatyta Panevėžio jaunimo organizacijų sąjunga bei jos planuojama veikla, bet ir susipažinta su dalyvavusių atstovų vadovaujamomis organizacijomis, aptarta bendra miesto jaunimo problematika.

Jaunimo organizacijų vadovų klubo darbotvarkėje buvo svarstytas ne vienas miesto jaunimo judėjimams aktualus klausimas. Klubo metu buvo diskutuojama apie mieste veikiančias organizacijas ir jų vaidmenį savivaldybės jaunimo poltikos formavimo ir įgyvendinimo procese, organizacijų problematiką ir mokymų poreikį, buvo pristatyta aktuali informacija dėl organizacijų dokumentų ir ataskaitų teikimo Juridiniam asmenų registrui, susipažinta su Panevėžio miesto savivaldybės jaunimo reikalų tarybos įgyvendinamais projektais ir veikla.

Bendraujant apie jaunimo organizacijų problematiką, išaiškėjo ir ne viena erdvė jaunimo organizacijų narių, valdymo organų ar vadovų tobulėjimui ir mokymams. Klubo metu buvo sutarta, kad atliepiant jaunimo organizacijų vadovų lūkesčius, PAS artimiausiu metu parengs siūlomų mokymų jaunimo organizacijoms paketą ir suteiks galimybę jais naudoti PAS narėms ir narėms – stebėtojoms.

Taip pat, PAS pristatė ir artimiausiu metu vyksiančios neeilinės asamblėjos svarstomus dokumentus, naujų įstatų pagrindinius pokyčius. Nuo 2018-ųjų metų Panevėžio jaunimo organizacijų nariais galimybę tapti turės ne tik jaunimo ir su jaunimu dirbančios organizacijos, bet ir miesto jaunimo neformaliosios grupės, mokyklų mokinių savivaldos.

Planuojant 2018-ųjų metų veiklą, tokio tipo vadovų klubai taps kasmėnesiniais miesto jaunimo lyderių susitikimais, siekiant aptarti jaunimo organizacijų naujienas ir jaunimo politikos aktualijas mieste ir respublikoje.

Panevėžio jaunimo organizacijų sąjunga „Apskritasis stalas“ – ekspertinė, jaunimo organizacijas vienijanti, stiprinanti ir jų interesams viešajame sektoriuje atstovaujanti jaunimo organizacijų taryba.

PAS valdybos informacija

Panevėžio jaunimo organizacijų sąjungos „Apskritasis stalas“
Prezidentas

%d bloggers like this: