Panevėžyje praskriejo moksleivių prezidentų rinkimų banga » PAS

Panevėžyje praskriejo moksleivių prezidentų rinkimų banga

Panevėžio regiono vyriausioji mokyklinių rinkimų komisija, skelbia rezultatus, sudarytus iš Žvaigždžių rinkimų apylinkės Nr. 15 pateiktų rinkimų, vykusių Panevėžio „Ąžuolo“ pagrindinėje mokykloje, balsų skaičiavimo protokolo duomenų. Komisija savo darbą baigė 17 valandą. Naująja Panevėžio „Ąžuolo“ pagrindinės mokyklos moksleivių prezidente tapo Alicija Gurskaitė (surinko 226 iš 319 galimų). Į mokinių savivaldą, kitiems metams, mokyklos moksleiviai išrinko ir jų interesų atstovauti delegavo 10 naujų mokinių savivaldos narių, tai Ugnę Jurevičiūtę (41/306), Rūta Juškaitę (25/306), Vėjūnę Žvigaitę (18/306), Augustę Padvarskaitę (20/306), Gretą Tamoliūnaitę (18/306), Miglę Grigaliūnaitę (26/306), Adą Putrytę (17/306), Igną Mačį (27/306), Gretą Bilevičiūtę (20/306) ir Edgarą Šiaulį (16/306). Šie moksleiviai, surinkę daugumą apylinkės rinkėjų balsų, jau nuo kitų metų atstovaus moksleivių interesus Panevėžio „Ąžuolo“ pagrindinėje mokykloje kartu su nauja moksleivių prezidente A.Gurskaite.

Išsamesnius apylinkės rinkimų komisijos pateiktus ir patvirtintus duomenis rasti galite tinklapyje http://pmsic.lt/prvmrk

Išsamų naujosios prezidentės prisistatymą galite išgirsti jau rytoj, 11 val., radijo stoties „Pulsas“ jaunimo laidoje „Jaunos ausys“.

Šie rinkimai buvo paskutiniai, Panevėžio regiono vyriausiosios mokyklinių rinkimų komisijos sudarytame, išankstinių rinkimų grafike. PRVMRK grįš rudenį, su įprastais mokinių savivaldų ir jų prezidentų rinkimais.

Per visą rinkimų sesiją, įvyko trys rinkimai.

Panevėžio rajono Velžio gimnazijoje buvo išrinktas naujasis moksleivių prezidentas – Daumantas Taura – moksleivius jis sužavėjo savo užmojais išspausti maksimumą rezultato iš esamų resursų mokykloje.

Panevėžio „Šaltinio“ progimnazijoje buvo išrinktas taip pat naujas moksleivių prezidentas – Dominykas Stankevičius, šis moksleivių dėmesio sulaukė įrodydamas, jog mokykloje turi būti atkreiptas dėmesys į moksleivių interesų stiprinimą, o ne renginių organizavimą.

Panevėžio „Ąžuolo“ pagrindinėje mokykloje, šiandien, buvo išrinkta moksleivių prezidentė Alicija Gurskaitė bei naujieji (10) mokinių savivaldos nariai.

Mokinių savivaldos bei naujieji prezidentai, oficialų savo darbą mokyklose pradės nuo rugsėjo pirmos dienos.

Rinkimus organizavo ir inicijavo Lietuvos moksleivių sąjungos Panevėžio mokinių savivaldų informavimo centras. Generalinis rinkimų rėmėjas ir Panevėžio moksleivių draugas – PC „Babilonas“.

Panevėžio jaunimo organizacijų sąjungos „Apskritasis stalas“
Prezidentas

%d bloggers like this: