PAS narėmis sieks tapti net 7 Panevėžio jaunimo organizacijos » PAS

PAS narėmis sieks tapti net 7 Panevėžio jaunimo organizacijos

2018 metų vasario 28 dieną, Panevėžio miesto savivaldybės administracijoje, šaukiama neeilinė Panevėžio jaunimo organizacijų sąjungos „Apskritasis stalas“ XXVII-oji asamblėja. Joje yra kviečiami dalyvauti PAS organizacijų – narių – atstovai, jie asamblėjos metu svarstys naujų narių kandidatūras į PAS nares.

Planuojamoje asamblėjos darbotvarkėje pagrindiniais išskiriami naujų narių priėmimo klausimai. Taip pat, jei iki darbotvarkės patvirtinimo jų atsirastų, bus svarstomi ir kiti asamblėjos kompetencijos klausimai.

Organizacijos, norėdamos prisijungti prie Panevėžio jaunimo organizacijų sąjungos „Apskritasis stalas“, iki vasario 5-osios turėjo pateikti atitinkamus dokumentus, kuriuos iki asamblėjos įvertins asociacijos kontrolės komisija bei susirinkimo metu pateiks išvadas apie kiekvienos organizacijos tinkamumą tapti PAS nare.

Su dokumentais, kuriuos reikia pateikti asamblėjai, organizacijų vadovai susipažinti galėjo Vadovų klube, vykusiame prieš dokumentų pateikimo termino pabaigą. Jame organizacijų lyderiai buvo supažindinti su reikalingų pateikti dokumentų specifika bei kita aktualia informacija, susijusia su artėjančia asamblėja.

Minėtą dokumentaciją pateikė Panevėžio liberalus jaunimas, Panevėžio riedlentininkų klubas, 5-osios gimnazijos mokinių parlamentas, Lietuvos krikščioniškojo jaunimo blaivybės sąjunga „Žingnis“, Rotaract Panevėžio klubas, Jaunųjų konservatorių lyga ir Lietuvos moksleivių sąjungos Panevėžio MSIC.

Šios organizacijos asamblėjos metu ne tik prisistatys ir supažindins su savivaldybėje vykdoma veikla, bet ir sieks prisijungti prie jaunimo organizacijų sąjungos. Dėl jų tapimo narėmis balsuos dabartinės jaunimo organizacijų sąjungos narės ir balsų dauguma bus priimti atskiri sprendimai dėl kiekvienos organizacijos prisijungimo.

Daugiau informacijos apie artėjančią asamblėją – Soc. tinklalapyje Facebook!

Panevėžio jaunimo organizacijų sąjungos „Apskritasis stalas“
biuro komunikacijos skyriaus savanoris

%d bloggers like this: