Penktadienis Gruo 06
  • Organizacijos
  • Search
  • Add Entry
A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z 0-9
Alfonso Lipniūno kultūros centras
Apie organizaciją: A. Lipniūno kultūros centras veikia Panevėžyje jau šešiolika metų (nuo 1993m.), įkurtas kun. Rimanto Gudelio iniciatyva. Pirmaisiais savo gyvavimo metais tai buvo Panevėžio ateitininkų centras, o nuo 1997m. su intencija plėsti centro veiklą, jis tapo katalikiško Jaunimo centru ir jo programos skirtos visam Panevėžio miesto ir apskrities jaunimui. Todėl nuo 2004m. įregistruotas šalia veikiantis ir PANEVĖŽIO VYSKUPIJOS JAUNIMO CENTRAS.
Baltoji ugnis
Apie organizaciją: Panevėžio sveikatingumo draugija “Baltoji ugnis” įkurta 2000 metų gruodžio 1 d. Draugiją įkūrė dešimt bendraminčių: L.Kryževičienė, L.Ridikienė, M.Petrašiūnas, E.Kličius, E.Rumbutytė, M.Grukauskas, R.Kutovoj, M.Petrauskas, R.Medelinskaitė, A.Karalevičiūtė. Pirmąjame - steigiamąjame susirinkime pirmininke buvo išrinkta Lilija Kryževienė, kuri šias pareigas eina iki šiol. PSD “Baltoji ugnis” veikia, siekdama medicininės ir socialinės jaunimo reintegracijos.
Jaunimo organizacija DARBAS
Apie organizaciją: Jaunimo organizacija DARBAS (JOD) susikūrė 2003-ųjų pabaigoje ir šiuo metu veikia 60-yje Lietuvos savivaldybių, turi 62 skyrius bei vienija virš 3000 narių. Priešingai nei daugelis jaunimo organizacijų Lietuvoje, JOD nesukoncentravo veiklos tik didžiuosiuose šalies miestuose, bet aktyviai veikia ir periferijoje. Tai suteikė organizacijai galimybę atspindėti įvairiapusę Lietuvos jaunimo poziciją.
Jaunimo turizmo ir aktyvaus laisvalaikio klubas „Klajūnas“
Apie organizaciją: Nuolat dalyvaujame turizmo technikos varžybose, jose teisėjaujame, dalyvaujame turistiniuose maratonuose, žygiuose, nuotykių lenktynėse, prisidedam prie įvairių akcijų bei renginių organizavimo, patys organizuojam žygius bei kitus smagius renginukus ir stengiamės nuolat šypsotis, leisti savo laisvalaikį aktyviai bei įtraukti ir kitus!
JCI Panevėžys
Apie organizaciją: JCI Panevėžys - vietinė organizacija, JCI Lietuva regioninė narė, kuri priklauso tarptautiniam JCI(Junior Chamber International) - Tarptautiniai Jaunimo rūmai - tinklui, vienijančiam apie 200 000 (18-40m. amžiaus) narių iš 110 pasaulio šalių.
KTU PI studentų atstovybė „PanFiSa“
Apie organizaciją: KTU Panevėžio institute aktyviai veikia studentų „antri“ namai - Studentų atstovybė. Ši visuomeninė organizacija įsikūrė 1999 - ųjų metų balandžio 23 - ąją dieną. Taigi jau 11 - us metus mes dirbame Jums, studentai.
LEMIK
Apie organizaciją: Lemik misija - kurti naudingą ir įdomų laisvalaikį bei kartu mokytis ir mokyti kitus. Organizacija subūrė jaunuolius, kurie domisi verslu ir visuomeniniu gyvenimu.
Lietuvos maironiečių draugijos Panevėžio skyrius
Apie organizaciją: Lietuvos maironiečių draugija įsteigta 1989 metais. Nuo pat organizacijos įkūrimo Vytauto Žemkalnio gimnazija yra draugijos centras. Eugenijus Urbonas — Lietuvos maironiečių draugijos pirmininkas ir iniciatorius. Antrą dešimtmetį skaičiuojanti draugija yra nemažai nuveikusi kultūros, kraštotyros ugdymo srityse. Tai viena didžiausių moksleivių organizacijų šalyje.
Lietuvos skautijos padalinio Panevėžio kraštas
Apie organizaciją: Misija - ugdyti organizacijos narius dorais, kilnios dvasios, tvirto būdo, sveikais, sąmoningais žmonėmis ir naudingais piliečiais savo Tėvynei.
Lietuvos skautijos Panevėžio jūrų skautų tuntas „Vėtra“
Apie organizaciją: Lietuvos skautijos (LS) Panevėžio jūrų skautų tuntas "Vėtra" yra visuomeninė, nepolitinė, pelno nesiekianti organizacija, veikianti pagal įstatuose suformuotus tikslus, principus ir metodus, atvira visiems piliečiams, nepriklausomai nuo jų tautybės, relygijos,lyties ar visuomeninės padieties.
Maltos ordino pagalbos tarnyba
Apie organizaciją: MOPT buvo įkurta prieš tūkstantį metų. Per ilgą laiką mūsų tikslai keitėsi, tačiau dabar Maltos ordino misija yra padėti pagelbėti seniems, savimi negalintiems pasirūpinti žmonėms. Taip pat mes vykdome vaikų, iš skurdžių šeimų, socialinę integraciją į visuomenę.
Panevėžio kolegijos studentų atstovybė
Apie organizaciją: Panevėžio kolegijos studentų atstovybė – tai savarankiška, savanoriška, ne pelno siekianti organizacija, sudaryta iš aktyviųjų Panevėžio kolegijos studentų ir atstovaujanti, ginanti studentų interesus, kurianti studentišką gyvenimą ir padedanti visais studentiškais klausimais.
Panevėžio krašto ateitininkai
Apie organizaciją: Ateitininkų misija - atnaujinti, stiprinti ir kurti Lietuvos pilietinę visuomenę, sudaryti jaunuomenei sąlygas visapusiškai brandinti asmenybę
Panevėžio krašto donorų asociacija
Apie organizaciją: PKDA - Panevėžio krašto neatlygintinų donorų visuomeninė organizacija, propaguojanti donorystę ir neatlygintiną kraujo donorystę. Asociacija įkurta 1999 03 03 Panevėžyje siekiant telkti ir vienyti donorus bei propaguoti donorystę ir neatlygintiną kraujo donorystę, ginti donorų teises ir tenkinti viešuosius interesus donorystės srityje. Asociacijos nariai yra NACIONALINĖS DONORŲ ASOCIACIJOS steigėjai ir aktyvūs NDA nariai.
« Start Previous 1 2 Next End »
Powered by Sigsiu.NET

Nariai

Reklaminis skydelis

Rėmėjai ir draugai

Reklaminis skydelis

Verta aplankyti

Reklaminis skydelis