Penktadienis Gruo 06

Respublikinis jaunųjų kūrėjų festivalis ,,Jaunimo laisvės dienos 2013‘‘

Dėmesio, atidarykite naujame lange. PDFSpausdinti

Panevėžio liberalus jaunimas  

Š.m. rugpjūčio 2-3 dienomis Panevėžyje vyks jaunųjų kūrėjų festivalis ,,Jaunimo laisvės dienos 2013‘‘. Jaunieji meninink
ai festivalyje turės galimybę atskleisti savo talentus ir pristatyti juos viešumai ekstemalaus sporto (bmx, sk8, roll), didžėjų, fotografų, dailininkų, šokėjų turnyruose.

Jaunimo laisvės dienos- renginių ciklas jauniems, kūrybiškiems ir laisviems žmonėms atskleisti savo talentą, kuriant muziką, choreografiją, dailę ar kitą meną bei talentą ekstremaliame sporte. Visas Lietuvos jaunimas kviečiamas į Panevėžį, kuriame bus suteiktos galimybės jauniems muzikos, chorografijos atlikėjams, jauniems dailininkams bei ekstremalaus sporto gerbėjams pasirodyti viešumoje, būti vertinamiems bei apdovanotiems. Būtent jiems bus surengti specialūs turnyrai. Jaunieji atlikėjai bei menininkai turės galimybę ne tik varžytis ir nugalėti, bet ir kurti kartu su kitais festivalio dalyviais.

Festivalio idėja- sutelkus jaunimą Panevėžio mieste, sukurti saviraiškos erdvės,  kompetetingai įvertinti už nupelnytus talentus viešumoje bei atskleisti naujus, originalius Lietuvos talentus.

Festivalyje sprendžiamos problemos- jaunimo saviraiškos erdvių trūkumas bei jaunimo emigracija. Skatinsime jaunimą likti ir kurti Lietuvoje ir kurti jiems priimtinesnes sąlygas, suvokti, kad ateitis yra jų rankose. Taip pat sukurdami penkis skirtingus turnyrus, skatinsime jaunus žmones ieškoti naujų talentų ar pristatyti turimus gabumus viešumoje ir gauti įvertinimą.

Taigi, Panevėžio liberalus jaunimas kviečia Lietuvos jaunimą dalyvauti festivalyje. Registracijos anketas rasite jau šią savaitę socialiniame tinklapyje ,,Facebook‘‘. Veik, kurk ir tobulėk!

Respublikinis jaunųjų kūrėjų festivalis ,,Jaunimo laisvės dienos 2013‘‘

Nariai

Reklaminis skydelis

Rėmėjai ir draugai

Reklaminis skydelis

Verta aplankyti

Reklaminis skydelis